Yatak Odası

Evimiz için en özenerek hassasiyetle dizayn ettiğimiz odamız şüphesizki yatak odasıdır. Yatak Odası dekorasyonu için seçilen eşyalar hepsi birbirini tamamlayıp sıradışı bir görüntü ortaya çıkarması gerekmektedir. Gardrop, şifonyer gibi eşyaların yatak ile ve odanın boyası ve şeklide göz önünde bulundurularak seçim yapılması gerekmektedir.

Modern ve klasik olarak bir çok yatak odası modeli bulunmaktadır. Bunlara ilaveten ferforje ve rustik modellerde yer almaktadır. BedriKorkmaz.Com internet sitemizde modern, klasik, ferforje ve rustic olarak zengin model çeşitlerimiz yer almaktadır.

BedriKorkmaz.Com internet sitesi Crop Mobilya ile yaptığı ortak çalışmalar ile italyan modasına en uygun yatak odalarını tasarlayıp kişiye özel olarak üretmektedir. Beğendiğiniz yatak odasını dilerseniz parça halinde dilerseniz akım halinde satın alabilirsiniz. Takım olarak satın alacağınız yatak odası sayesinde en uygun dekorasyonu yapma imkanı sağlamaktadır.

Bedrikorkmaz.Com sitemizde bulunan tüm yatak odası takımları birinci kalite ham maddeler ile üretilerek uzun ömürlü kullanım avantajını sağlamaktadır. Yatak odalarıda dahil tüm ürettiğimiz mobilya eşyalarında 1.sınıf kaliteli mdf ve masif (gerçek ağaç) kullanılmaktadır. Çekmece ve bağlantı kısımlarında kullanılan metal elemanlarda 1.sınıf paslanmaz çelik ile üretilerek uzun süre esneme yapmayarak bozulma olasılığını ortadan kaldırmakadır.

BedriKorkmaz.Com kalitesi ile üretilen yatak odası modellerinde 1.sınıf ve sağlık kuruluşlarının onayladığı insan sağlığını tehdit etmeyen kurşunsuz poliüretan, lake ve sayerlack boyalar kullanılmaktadır. Bu boyalar hem kanserojen madde içermez hemde oldukça kaliteli, dayanıklı boyalar oldukları için deforme ve çizilme riskinide en aza indirmektedir.

Mobilya dekorasyonda kaliteyi ve sıradışılığı istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.
Web Site: http://www.bedrikorkmaz.com
Email: info@bedrikorkmaz.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres: Pınar Mh. Çamlıbel Cad. Fikri Sk. No:6 Maslak/Sarıyer/İstanbul (istinye park a.v.m. arkası)

Comments are Closed