Portmanto

İhtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanan portmanto modelleri ile kapı girişindeki şıklığı evinize getireceksiniz. Paltonuzu, şapkanızı, anahtar ve ayakkabılarınızı koyabileceğiniz sizlere hayatta kullanım kolaylığı sağlayan modeller ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak, farklı tasarımlara sahip portmanto modelleri ile zarafeti evinize getireceksiniz.

Eşsiz Portmanto Modelleri Sizlere Sunuluyor

Modern dekorasyonlara sahip mobilya modellerimizde hayallerinizdeki model tasarımları sizlerle buluşuyor. Portmanto modelleri için aranan özellikleri fazlasıyla barındıran tasarımlarımızda arayışlarınıza karşılık verecek seçenekler sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza özel mobilya üretimi yapan Crop Mobilya portmanto üretiminde 1.kalite ÇAMSAN MDF ve çifte fırınlanmış(duble ağaç) kullanmakta, boya seçiminde dünya kalitesi Akzo Nobel ve Sayerlack markaları, mekanik parçalarda ise Blum, Hafele ve Hettich markalarını tüm mobilya modellerinde kullanmaktadır.

Portmanto Üretiminde Gerçek Kalite Crop Mobilya’da

Üretimde 1.sınıf kaliteyi daima sizlere sunan Crop Mobilya arayışlarınıza karşılık için en yeni model seçeneklerini sizler için tasarlamaktadır. Sizin en çok bir mobilyada aradığınız seçenekler tüm modellerimizde bulunmakta, uygun fiyatlarıyla sizlere sunulmaktadır.

Portmanto Modellerimize göz atmak için http://www.cropmobilya.com/portmanto-modelleri.html linkini ziyaret edebilirsiniz.

Comments are Closed