Özel Ölçü Kitaplık Tasarımları

Çağın getirdiği eşsiz dekorasyonlar sizlere modern kitaplık tasarımları ile sunuluyor. İhtiyacınız olan özel ölçü kitaplık modellerini sizlere sunan firmamız uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla sizlere hizmet vermektedir. Çağın getirdiği modern dekorasyonlar ile odanızda yada iş yerinizde ihtiyaçlarınıza karşılık verecek ve çağdaş tasarımlarla üretilmiş kitaplık tasarımları ile hem kitaplarınızı rahatlıkla saklayacak hemde modern tasarımıyla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Özel ölçü kitaplık üretimi de yapan firmamız ihtiyacınız tasarımı sizlere sunmaktadır. Kitaplık tasarımları ve model üretiminde kalitenin markası olan Crop Mobilya hayallerinizdeki kitaplık modellerini özel ölçü kitaplık hizmetiyle tamamlıyor ve odanıza özel tasarımları sizlere sunuyor…

Uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla sizlere sunduğu kitaplık tasarımları 1.sınıf ÇAMSAN çifte fırınlanmış(duble ağaç) ahşap ürünleri kullanmakta ve modern tasarım için ihtiyacınıza göre LAKE ve LAM seçeneklerini Sayerlack ve Akzo Nobel boyaları ile kullanmakta, dilerseniz doğal ahşap rengini de seçerek odanıza istediğiniz tasarımı sunabilirsiniz.

Comments are Closed