Ofis Mobilyası

Ofis MobilyasıBir firma veya kuruluşun iç dekoru ve mobilyaları kurumsallığının en önemli göstergesidir diyebiliriz. Bu mobilyaların tertip düzeni, yerleşimi, mobilyaların kalitesi firmanın duruşunu önemli ölçüde etkiler. Ayrıca ofise gelen müşterilerin düşüncelerine pozitif etkileri bulunmaktadır. Siz müşterilerinizi ofisinizde ne denli iyi ağırlarlarsanız onlara ne denli iyi bir ortam sunarsanız başarılı olmanız o kadar yüksek bir ihtimal olacaktır. Ofis mobilyası nasıl olmalıdır dersek, öncelikle konuya kullanılan malzemeden başlamalıyız. Ofis mobilyalarının kaliteli olarak adlandırılabilmesi için asgari olarak mdf den üretilmiş olması gerekmektedir.

Mdf sunta ve suntalam ürünlere göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Mdf yerine daha da kaliteli bir ofis mobilyasına sahip olmayı düşünüyorsanız masif yani doğal ağaçtan imal edilmiş mobilyaları tercih etmelisiniz. Ağaç, mobilya için en değerli ve en kaliteli malzemedir. Ustalıkla işlenmiş, tasarlanmış ve üretilmiş bir mobilyanın kalitesi ve değeri her zaman diğer mobilyalara göre daha yüksektir. Ofis mobilyalarında kullanılan aksesuarlar da kaliteli olmalıdır. Ofislerde evlere oranla daha çok dolap kapağı ve çekmece açma kapama olacağından kullanılan menteşe ve raylar yoğun kullanıma göre düşünülerek seçilmiş olmalıdır. Ofis çalışanları için ofis mobilyaları renk seçimi yapılırken açık renkler daha verimli bir iş ortamı oluşmasına katkı sağladığı unutulmamalıdır.

Ofis MobilyalarıMakam odaları için kişiye özel tasarım, renk ve malzemeler kullanılabilir. Makam odalarında modern veya klasik mobilya seçimi tamamen müşteri zevkine bağlıdır. Ancak ülkemizde müdürlük, müdür yardımcılığı, şef vb. gibi konumlardaki çalışanların makam mobilyalarında genel olarak klasik mobilyaları seçtiği gözlemlenmektedir. Crop Mobilya olarak mobilya tutkumuzu ve kalitemizi ofislerinizde de yaşatmayı hedefliyoruz. Dayanıklı, kaliteli ve seçkin tasarımlara sahip ofis mobilya modellerimizi incelemeden karar vermeyin.

Comments are Closed