Modern Tv Ünitesi Modelleri

Evinize modern bir görünüm katmak ister misiniz? O halde Crop mobilyaya uğramadan evinize herhangi bir mobilya takımı almayın. Crop mobilyada özel tasarımlar sizleri bekliyor. Crop mobilya bir çok kategoride üretim sağladığı gibi sizlere özel tv ünitesi modelleri de tasarlamakta ve kişiye özel üretimini sizler için sağlamaktadır. Oturma odalarınıza şık bir görünüm kazandırmak hiç bu kadar olmamıştı.

Crop mobilyada üretilen tüm tv üniteleri kişiye özel olduğu için tümü evlerinizin ölçülerine göre üretilmektedir. Bu sayede özgün tasarımlar ile birleşen dekoratif tv üniteleri evlerinize şık bir görünüm kazandırmaktadır. Tv ünitesi modellerinde de diğer mobilyalarda olduğu gibi 1. kalite ahşap ve malzeme kullanılmaktadır. Tv ünitesi üretim süreleri modele ve iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Tv üniteleri tasarım açısından bir sehpa ve duvara monte şeklinde farklı tasarımlar ile üretimleri sağlanabilmekte evlerinizin dizaynına uygun ölçülerde üretilmektedir. Sizlerde tv üniteleri için sipariş vermek isterseniz 0212 286 32 33 nolu telefondan veya info@cropmobilya.com email adresinden bizlere siparişlerinizi üretebilirsiniz.

Diğer kriterlerede değinecek olursak tv ünitesi üretimlerinde ağaç kalitesi malzeme kalitesi belirtmiş olduğumuz gibi en üst düzeydedir. Bunların yanında tv ünitesi üretimlerinde kullanılan boyalar sadece sayerlack ve akzonobel marka su bazlı kurşunsuz boyalardır.

Comments are Closed