Modern Bebek Beşikleri

Organik bebek beşikleri ile bebeklerinizin sağlığını tehlikeye atmayın. Crop mobilya olarak bebek beşikleri üretiminde dünya standartlarını göz önünde bulundurarak bebek beşiği üretimi yapmaktayız. Bebek beşikleri üretimlerinde kullanılan malzemelerin tümü organik ağaçlardan oluşmaktadır.

Bebek beşikleri için kullanılan boyaların tümü su bazlı boyalardır. Bu sayede bebeklerinizin ayaklanmaya başladığında ve ağız kısmını bebek beşiğine sürttüğünde üretim esnasında su bazlı kurşunsuz boya kullanımından dolayı hiçbir olumsuzlukla karşı karşıya kalmamaktadır. Bebek beşiklerinde güvenlik olarak da üst seviyede kalitede bebek beşiği üretilmektedir. Sitemiz üzerinden beğenecek olduğunuz tüm modeller organik ve birinci sınıf ahşaptan üretilmektedir. Sitede bulunan bebek beşikleri tamamen kişiye özel üretim oldukları için bebek beşiği üzerinde istemiş olduğunuz tüm değişiklikler yapılabilmektedir.

Bebek beşikleri modellerinde seçmiş olduğunuz modele göre bebek büyüdükten sonra belli yaşa kadar kullanılabilmesi için yatak haline gelebilmektedir. Bunun dışında bebek beşikleri istemiş olduğunuz takdirde özel üretimle sallanır beşik haline gelebilmektedir. Bebek beşiklleri için bebekler aydan aya büyüdüklerini göz önüne alarak üretimlerde bebek beşiği içiresinde asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede bebeğiniz büyüdükçe beşik içerisindeki derinliğide kendiniz kademe olarak ayarlayabilirsiniz.

Bebek beşikleri için verecek olduğunuz siparişlerde bebek beşiği modeli ve sipariş yoğunluğuna göre üretim süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bilgi sipariş vereceğiniz sırada sizlere tebliğ edilmektedir.

Comments are Closed