Modern Bebek Beşikleri Modelleri

Modern Bebek Beşikleri Modelleri

Ailenize katılacak yeni ve en kıymetli birey olan bebeğiniz için şimdiden bir bebek odası hazırlamaya başladınızmı? Bebeğinizi odasında olacak tüm mobilya, kıyafet ve diper eşya ile aksesuarlar en hassas bir şekilde özenle seçilmelidir. Onların henüz çok narin olan sağlıklarına zarar verecek hiç bir eşyanın odalarında bulunmaması çok önemlidir.

Bebeklerimiz için hazırlayacağımız odadaki en önemli eşya şüphesizki bebeğimizin aylarca yatacağı yer olan bebek beşiğidir. Hem bebeğimizi konforu ve rahatı için hemde bebeğinizi ziyaret edecek büyükler için özel olarak tasalanan bebek beşikleri en kaliteli malzemeler ile üretilere uzun zaman deforme olmadan kullanma imkanınıda beraberinde getiriyor. Beşikleriniz için özel olarak hazırlanan takımlar (yatak ve diğer tekstil ürünleri) dilerseniz tarafımızca sizlere tedarik edilerek ürettiğimiz beşik ile tam uyumlu olarak evinize teslim edilebilmektedir.

BedriKorkmaz.Com markamız tüm mobilya imalat ürünlerinde göstermiş olduğu kalite ve fiyat avantajları ile mobilya pazarında önemli bir yer edinmiş olmanın verdiği güvence ile bebekler için en kaliteli ve konforlu bebek beşiği modelleri üreterek hiçbir aracı firma olmadan direkt müşterisine iletiyor. Bebek beşikleri tercihlerinizde en çok dikkat etmeniz hususların başında konfor, kalite ve sağlık gelmelidir. Alışveriş yapacağınız firmanın kalite ve sağlık standartlarına uygun malzemeler kullandığına dair belgeleri mutlaka görmek isteyiniz.

Sağlıklı Bebek Beşiği Modelleri BedriKorkmaz.Co ‘da..

BedriKorkmaz.Com tüm ürünlerinde olduğu gibi bebek beşikleri imalatındada en kaliteli ahşap malzemeler ve yine en kaliteli bağlantı elementleri kullarak beşiğin birden fazla bebek için kullanılabilmesinede imkan sağlamaktadır. Bebek beşiklerinde belkide en önemli husus kullanılan boya ve cila maddeliridir. Bilirsiniz bebeklerin en büyük özelliği erişebildikleri herşeyi ağızlarına götürüp kemirmeye çalışması ve yutmasıdır. Bebeğinizin en rahat erişebileceği yer olan beşikleri kemirmesini ve boyaların ona zarar vermesi kaçınılmaz bir tehlikedir.

BedriKorkmaz.Com sitemizdeki tüm bebek beşikleri modelleri sağlık standartlarına uygun ve sağlık kuruluşlarının tavsiye ettiği insan sağlığını tehdit etmeyen, kanserojen maddeler içermeyen kurşunsuz poliüretan ve su bazlı boyalar kullanılmaktadır.

Sizde bebeğiniz için en güzel bebek beşiğini size özel imalat imkanı ile sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimiz işinize yarayacaktır.
Bebe Beşikleri Sayfamız: http://www.bedrikorkmaz.com/modeller/bebek-besikleri/
Email Adresi: info@bedrikorkmaz.com
Tel/Fax: 0212 286 3233 / 0212 286 3247
Adres: Pınar Mah. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul (istinye park a.v.m. arkası)

Comments are Closed