Bebek Odası Takımları

now browsing by tag

 
 

Modern Bebek Odası Modelleri

Modern bebek odaları ile ailenizin yeni bireyine en güzel doğum sürprizini yapmak ister misiniz. Özellikle ilk bebekler için aileler çok tedirgin olur ve ilk oldukları için yeni aile bireylerine en iyisini yapmak isterler. Bu durumda ilk önce onun odasıyla başlarlar ve daha hamilelik döneminin ortalarında bebek odası hazırlıklarına koyulurlar. Bu durumda kalıcı olması açısından en zor seçilecek olan ise bebek odası modelidir. Diğer tüm eşyalarıda ona göre dizayn ederiz. BedrKorkmaz.com bebekleriniz için onlarca bebek odası modelleri mevcuttur. Bu bebek odası modelleri yaş gruplarına görede değişkenlik gösterebilmektedir. Bebek Odaları üretiminde çocuk sağlığını etkliyecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Bebek odası üretiminde kullanılan tüm ahşap, boya ve aksesuarlar birinci kalite ürünler olup çocuk sağlığını hiçbir şekilde etkilemezler.

Tüm bunları dikkate alarak üretimini yaptığımız bebek beşikleri aynı zamanda fonksiyonel olarakda zengin bir modifiyeye sahiptir. Bebekleriniz büyüdüklerinde beşiklerin belli bölümleri sökülerek yatak haline gelebilir. Aynı zamanda bebek odası içerisinde bulunan bebek beşikleri isteğinize göre dizayn edilir ve sallanır beşik haline getirilebilir.

Bunların yanında sizlerin sadece yapması gereken iş sitemiz üzerinde bulunan bebek odası modellerinde herhangi birini seçip içerisinde olmasını veya var olan bölümlerde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere belirtmeniz. Bu durumda mimarlarımız sizin istekleriniz doğrultusunda bebek odaları üzerinde gerekli değişikleri yapmakta ve üretime girmeden yapılan çizimde sizlerin onayı alınmaktadır. Bu sürecin devamında ise bebek odaları üretimi başlamakta ve belirtilen süre içerisinde teslimat yapılmaktadır. Teslimat süresi ise sizlerin istemiş olduğu bebek odası modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Crop Bebek Odası

Modern beşik tasarımları çocuğunuz için özel olarak üretiliyor, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla sizlere sunuluyor. Çağın getirdiği modern bebek odası tasarımları bebeğinizin sağlığını riske atmayacak ahşap malzeme ve boya kullanarak yapılmaktadır.

Organik bebek beşiği üretiminde üst düzey kaliteyi sizlere sunan Crop Bebe 1.sınıf ÇAMSAN çifte fırınlanmış(duble ağaç) kullanmakta, bebek sağlığına zarar vermeyen su bazlı dünya markası Sayerlack ve Akzo Nobel boyalarını kullanmaktadır. Mekanik parçalarda ise Hafele ve Blum markalarıyla üretim yapan firmamız modern çağ ile birlikte gelişen bebek beşikleri tasarımlarını ve dekorasyonlarını özel olarak sizlere sunmaktadır. Ödeme konusunda diğer markalara göre ucuz bebek beşikleri fiyatları ile kesenize uygun üretimi yapan Crop Bebe ayrıca hayallerinizdeki bebek odaları tasarımlarını da sizler için tekrar dekore etmekte, odanıza özel ölçü ve hesaplamalarla üretim yapmaktadır.

Bizlere sipariş vermek için dilerseniz internet sitemiz üzerinden form doldurabilirsiniz. Aksi halde ise Telefon: 0212 286 32 33 numaramızdan veya gelipte yerinde de ürünlerimizi görebilirsiniz. Adres : Çamlıbel Cad. Fikri Sok. No:8 Pınar Mah. Maslak / İSTANBUL (istinye park A.V.M. arkası)’ dayız. Bebek odaları üretimlerimizde üretim süresi modellere göre ve yoğunluk derecemize göre değişmektedir.

Verecek olacağınız siparişlerde üretim aşaması esnasında da sizleri sipariş vermiş oldunuz mobilyaları ham halleri ile görmeye davet ediyoruz. Bu şekilde tüm üretim hatası veya o an yapmak istediğiniz değişikliklere anında müdahale edebiliyoruz. Kişiye özel bebek odası üretimimiz için geç kalmış değilsiniz. Yapmanız gereken web sitemize girip tek bir model beğenmek veya sizlerin tasarımını yapmış olduğunuz çizimleri bizlere iletmektir.