Mobilya Dekorasyon

M.Ö. 4000 yıllarına dayanan tatihi ile günümüzdeki yaşamımızın her alanında en çok ihtiyaç duyulan eşyaların başında gelmektedir mobilyalar. İşyerlerinde evlerde ve kamusal yapılarda kısacası her yerde mobilya en gerekli eşyalar arasındadır.

Konfor ve dekorasyon bakımından en öncelikli tercih her zaman mobilya olarak yapılmaktadır. Yıllar boyunca adım adım üretimi geliştirilen mobilya sektörü yaşadığımız yüzyılda artık fabrikalarda otomatik makineler tarafından seri üretim olarka imal edilmektedir.

Ahşap ile sadece ihtiyaca yönelik eşyaların yanı sıra dekoratif süs mobilyalarıda rağbet görmektedir. Prestij mobilya olarak adlandırılan dekoratif mobilya eşyaları genelde mobilya dekorasyon tutkunları tarafından tercih edilmekteidr.

Türkiyede mobilya üreten bir çok yerli/yabancı firma bulunmaktadır. Bunların bir çoğunluğu fabrika düzeyinde seri üretim yaparak pazara ürün imal etmektedir. Crop Mobilya tamamen kişiye özel üretim yaparak müşterisinin istediği renk, ölçü ve tarzda özel tasarımlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinide arkasına alan Crop Mobilya firması pazarda saygın bir firma ünvanını elde etmiştir.

Yoga Mimarlık kuruluşu olarak hizmet veren cropmobilya.com internet sitesi günde yaklaşık 7 bin kişi tarafındna ziyaret edilmekte ve Türkiyenin her köşesinde müşterisine mobilya dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Firmanın bu derece beğeni toplamasının başlıca sebepleri maddelemek gerekirse;
* Müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmak
* Sıfır hatalı ürün üretmek.
* Üretmiş olduğu her mobilya ürününde kullanılan en ufak maddeye kadar herşeyin 1.sınıf malzeme olması.
* Müşterinin istekleri doğrultusunda özel tasarım ve ölçüler sunması.

Sizde Mobilya Dekorasyon hizmetlerinde kaliteyi ve güveni tercih ediyorsanız Crop Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.
Site Adresi: http://www.cropmobilya.com
Email Adresi: info@cropmobilya.com
Telefon: 0212 286 32 33
Fax: 0212 286 32 47
Show Room Adresi: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A MASLAK/SARIYER/İSTANBUL (istinyepark a.v.m. arkası)
İmalathane Adresi: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. Fikri Sk. No:8 MASLAK/SARIYER/İSTANBUL (istinyepark a.v.m. arkası)

Comments are Closed