İtalyan Mobilyası

Ülkemizde bir çok mobilya firması bulunmaktadır. Bu firmaların bir çoğu fabrika ortamında seri üretim yaparak müşterilerine hitap etmektedir. Sezonluk modelleri ile seri üretim yaparak satışa sunmaktadır.

Fabrikalarında dışında birde butik mobilya üreten firmalar bulunmaktadır. Butik mobilyadan kastımız özel tasarımlar ile kişiye özel ölçülerde en kaliteli mobilya üretimidir. Bu şekilde üretim yapan firma arayışına girdiğimizde genelde karşımıza çıkanlar italyan mobilyası firma isimleri oluyor. Bunun sebebi ise italyan firmalarının moda ve mobilya tasarımında gösterdikleri yüksek kalite olsa gerek.

İtalyan Mobilya Tasarımları tüm dünyada büyük beğeni toplayan modeller içermektedir. Modern ve klasik olarak tasarlanan bir çok italyan modeli dünyanın dört bir yanında satılmaktadır.

Türkiyede bazı firmalar italyan modellerini baz alarak tasarımlar çıkarmaya çalışsada ne yazıkki pekte başarılı olamamaktadırlar. Crop Mobilya olarak İtalyanın en iyi tasarımları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ile en gerçek İtalyan Mobilyası modellerini kendi imalathanelerimizde üretip müşterilerimizin beğenisine sumaktayız.

Üretimde kullandığımı 1.sınıf kalite malzemeler sayesinde mobilyalarınızı uzun süre deforme olmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İtalyan modasının muhteşem tasarımları ile kaliteli aynı anda yaşayın. Modellerimizi ve özel tasarımlarımızı görmeniz için cropmobilya.com sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz..

Crop Mobilya İletişim Bilgileri;
Web Site: http://www.cropmobilya.com
Email: info@cropmobilya.com
Telefon: 0212 286 32 33 | Fax: 0212 286 32 47
Adres Bilgileri;
Show Room: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. No:48/A Maslak/Sarıyer/İstanbul (istinye park a.v.m. arkası)
İmalathane: Pınar Mh. Çamlıbel Cd. Fikri Sk. No:8 Maslak/Sarıyer/İstanbul (istinye park a.v.m. arkası)

Comments are Closed