Bebek Beşikleri

Ailenize yeni katılacak bir bireymi var? Hayatınızın belkide en mutlu anları yaşıyorsunuz.. Hayatımızı tamamen değiştirecek ve ailemizin en önemli bireyi olan bebeklerimiz için muhteşem beşik modelleri BedriKorkmaz.Com sitemizde. Bebeğiniz için hazırlamış olduğunuz odaya en uygun bebek beşikleri sitemizde bulunan yüzlerce modelimiz içinden biri olacaktır.

Bebeğimizin geceleri rahat ve deliksiz bir uyku çekerek mutlu ve huzurlu bir dönem geçirmesini sağlayabilirsiniz. Rahat uykular için sallanan ve büyüyebilen bebek beşikleri modellerimiz bulunmaktadır. İlk zamanların heyecanı ile bebeğinizin yanından hiç ayrılmak istemyeceksiniz. Bebeklerinizde daha uzunca vakit geçirebilmeniz için tasarladığımız ebevyn emzirme ve dinlenme bölümleri ile sizde bebeğiniz ile aynı beşikte zaman geçirebilir kitap okuyabilir kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

BedriKorkmaz.Com sitemizde yer alan yüzlerce bebek beşiği modelimiz son derece hassasiyetle 1.kalite ürünlerden imal edilmektedir. Beşiklerimizde asansör sistemi kesinlikle kullanılmamaktır. Asansör sistemli beşikler her ne kadar kullanışlı olsada bebeklerimiz için son derece tehlikelidir. Daha önce yaşanan el sıkışması gibi talihsiz kazalar nedeni ile kalite standartlarından asansör sistemli beşikler çıkarılmıştır.

Bebek beşiklerinde özellikle dikkat edilmesi gereken en önemli husulardan biriside boyadır. Bebeklerin kemirme riskine karşı kullanılan boyaların kanserojen madde içermeyen sağlık kuruluşlarının onayladığı boyalardan seçilmiş olmalıdır. BedriKorkmaz.Com web sitemizde görmüş olduğunuz tüm bebek beşikleri 1.kalite sayarlack, lake, kurşunsuz poliüretan gibi kanserojen madde içermeyen sağlık kuruluşlarının onay verdiği ve kolay kolay çizilip deforme olmayan boyalar kullanılmaktadır.

Sizde bebeğinize en güzel hediyeyi vermek istiyorsanız http://www.bedrikorkmaz.com/modeller/bebek-besikleri/ sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Comments are Closed