Bebek Beşiği Markaları

Ailenize yeni katılan belkide en değerli ve hassas birey olan bebekleriniz içi bebek beşiği arayışınız için bu yazımızda sizleri bilgilendirmeye gayret göstereceğiz. Bebeklerimiz bizim için çok değerli olduğu için masraftan kaçınmadan kaliteli bebek beşiği markaları ürünlerinden almamız faydamıza olacaktır.

Bebek beşiği seçerken nelere dikkat etmelisiniz;
Öncelikle bebeklerin belli bir aya geldikten sonra ellerine gçirdiği herşeyi ağzına götürerek kemirdiğini biliyoruz. Bu sebeple beşiğimizde kullanılan boyalar kesinlikle sağlıklı ve 1.sınıf mobilya olmalıdır. Aksi takdirde bebek beşiği kemirebilir ve hatta boyayı yutabilir.

Diğer bir önemli husus ise asansör sistemli beşiklerden uzak durmanızdır. Kalite standartları tarafındanda yasaklanan asansör sistemli beşiklerde bebeklerin elleri sık sık asansör sistemine sıkışarak yaralanmalara yol açmaktadır.

Günümüzde bir çok bebek beşik modeli var. Sizin için en uygun kullanışlı ve dayanıklı uzun ömürlü olan beşik modelini seçmeniz faydanıza olacaktır. Sallanan Beşik modelleri ile bebeğinizi rahatça uyutabilirsiniz. Sallanan beşikler sadece uyutmak için değil aynı zamanda bebeğe oyun gibi geleceği içinde çokca tercih edilmektedir.

Sektöründeki en kaliteli bebek beşiği markası olan CropMobilya.Com sitemizde bulunan modellerimizde hem sallanır hemde ebevyn için yapılmış özel emzirme bölümü ile her an bebeğinizin yanında olabilirsiniz. Çekmecelerde bebeğiniz eşyalarını saklayabilirsiniz. Kendi bölümünüzde kitabını okurken bebeğinizle birlikte sallanabilir onunla hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

Birbirinden güzel, kaliteli, modern-klasik, ferforje, sallanan, büyüyebilen, portatif, sınırsız renk seçenekli 300 den fazla olan modellerimizin tamamına göz atmak için cropmobilya.com sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Comments are Closed